Vakcinācija ceļojumiem uz ārzemēm

Rate this post

Vakcinācija ceļojumiem uz ārzemēmKāpēc saņemt imunizētu. Dažas vakcinācijas ir nepieciešamas ceļošanai uz konkrētām vietām, bet daudzas ir ieteicamas tikai. Vai mums vajadzētu iegūt vakcinētu vai nē? Vai tas ir pat tā vērts? Vai ceļojuma uzņemšana patiešām ir saistīta ar tik fantastisku apdraudējumu? No zarnu vājuma līdz holērai. Visbiežāk sastopamā klīniskā komplikācija, ko tūristi piedzīvo ceļojumos, ir traumas. Infekcijas slimība uzreiz seko tām. Augstākā vieta starp starptautiskajiem apstākļiem ir domājamais atpūtnieku zarnu vājums (potenciāli bīstams dehidratācijas un arī mikroorganisma izsīkuma dēļ).

Elpošanas sistēma un arī āda (HL.parazitāras) infekcijas, kam seko Malārija, aknu slimība An un arī B, kā arī gonoreja. Čehijas Republikā katru gadu notiek vairāk nekā divdesmit malārijas gadījumi, ir reģistrēts tropu drudzis, parazitārā amoeboze un arī holēra. Tā kā tūristu skaits un arī atrašanās vietas eksotika joprojām ir jāpalielina, tāpat arī ceļojumu slimību rašanās.

Saņemiet padomu

Saņemiet padomuInfekcijas slimības saslimšanas risks, protams, galvenokārt ir atkarīgs no galamērķa, tomēr tas nav vienāds visiem atpūtniekiem. Ikvienam ir spēcīgi ietekmē viņu veselību un labsajūtu, kā arī izturību, kā arī riskantumu darbībām, ko viņi gatavojas darīt vacationing. Tas viss jūsu pašu interesēs ir rūpīgi jāņem vērā, redzot ceļojumu medicīnas iespējas un arī savu ceļojumu, lai runātu ar speciālistiem. Būtiska izvēle aizsardzībai pret infekciju ir. Profilakse-zāļu lietošana pirms atvaļinājuma, tā laikā un pēc tās, piemēram, zāles pret džungļu drudzi; vakcinācija-saskaņā ar īpašu inokulācijas plānu;

  • Bīstamas uzvedības pārveidošana – piemēram, prezervatīvu lietošana, ja sekss saistīts sazināties, atrodoties ārzemēs. Vakcinācija ir visuzticamākā un pat vienīgā noderīgā drošības pieeja pret daudziem Gaidāmajiem apstākļiem. Ceļojumu medikamentu centra eksperts sagatavos jums individuālu inokulāciju.
  • Viņš ņems vērā visus jūsu ceļojuma elementus un stratēģiju, lai sāktu ar obligātu, un pēc tam ieteiks vakcināciju, lai nosacījuma iegūšanas risks būtu pēc iespējas mazāks. Sanāksme papildus ietver atsauksmi par iepriekšējām vakcinācijām, kā arī, ja nepieciešams, ieteikumus par revakcināciju, kā arī vērtīgus ieteikumus par ceļojuma apdrošināšanas segumu, laika apstākļiem un arī sanitārajiem apstākļiem galamērķī utt.tomēr 80-90% ceļotāju nepietiekami novērtē šo profilaksi, kā arī nesazinās ar pirms brauciena.
  • To darot, viņi ievieto sevi, viņu patika tiem, un, iespējams, visu iedzīvotāju briesmās. Jo eksotiskāka ir tauta un arī retāka slimība, jo grūtāk to diagnosticēt un arī ārstēt pēc došanās atpakaļ uz Čehiju, kur mēs bieži neesam gatavi to apkarot.

Nepieciešamās vakcinācijas

Pašlaik, ieejot konkrētās valstīs, varētu pieprasīt divas nepieciešamās inokulācijas: vakcināciju pret dzelteno augsto temperatūru un pret meningokoku meningītu. Dzeltenais drudzis. Dzeltenā augstā temperatūra ir vīrusu stāvoklis, no kura piecdesmit procenti inficēto nevakcinēto atpūtnieku iet prom. Tās pirmā pazīme ir drudzis, migrēna un muskuļu masas diskomforts. Dzelte (aknu bojājumu rezultātā), asiņošana, nieru bojājumi vai asiņu izmešana vēdera pietūkuma rezultātā. Infekciju pārnēsā kukaiņi, kā arī izplatās gan pilsētās, kur infekcijas resurss ir slimi cilvēki, gan arī džungļos, kur infekcija izdzīvo dzīvniekiem, galvenokārt pērtiķiem. Starptautiskie standarti un vadlīnijas bieži mainās, tāpēc ir labi pārbaudīt pašreizējo scenāriju ceļojuma centrā.

Nepieciešamās vakcinācijasPašlaik vakcinācija pret dzelteno drudzi ir nepieciešama attiecīgajos apgabalos: daudzās Subsahāras Āfrikas valstīs( piemēram, Centrālāfrikas Republikā, Burkinafaso, Ganā, Kamerūnā, Mali), dažās Mainas un Dienvidamerikas valstīs (piemēram, Franču Gviānā), dažās valstīs tūristiem, kas ierodas no dzeltenā drudža apgabaliem, piemēram, Indijā. Tas tiek imunizēts ar reāllaika Stamaril injekciju, parasti pietiek ar vienu devu, rezistence rodas aptuveni 10 dienu laikā pēc vakcinācijas. Pēc tam tas aizsargā no slimības attīstības desmit gadus. Injekcija tiek ievadīta tieši rokā, vai nu zem ādas, vai tieši muskuļu masā. Sakarā ar to, ka tā ir reālā laika vakcīna (kas satur bojātu dzeltenu augstas temperatūras vīrusu), gripai līdzīgas pazīmes un simptomi, kas saistīti ar vieglu infekciju, var notikt pēc pāris dienām. Tomēr šī ir parasta atbilde, kas kļūst par pretestības struktūras daļu. Vakcinācijai ir olu veselīgs proteīns, tāpēc alerģiskos indivīdus nevar vakcinēt.

Komentēt