Katram no mums var būt pilnīgi sakopta āda. Ceturtdaļa stundas dienā ir pietiekama

Rate this post

Katram no mums var būt pilnīgi sakopta āda. Ceturtdaļa stundas dienā ir pietiekamaTik daudz faktiski jau ir pārklāts aplauzums, kā arī ādas tīrīšana, ka tas noteikti tiks izlaists neierobežotā stāstu sērijā. Bet viņi, iespējams, nebūtu bestselleri, precīzi novērtējot, cik maz no mums pienācīgi rūpējas par mūsu ādu. Viss, kas nepieciešams, ir palikt ar labāko praksi. “Ādas tīrīšanai jāsastāv no 3 soļiem: izmantojot tīrīšanas ziepes vai želeju, kas pabeigta ar krēmu uz tampona un izmantojot mitrinātāju,” atdzīvina mūs dermatologa Monika Arenberger pamati.

Mums ir jādara šī vienkāršā rutīna katru rītu, kā arī naktī. Pirms došanās gulēt, noteikti tiks veicināta tikai ceturtā darbība-perfekta acu vai lūpu kosmētika.

Ūdens, ziepes un pietiekami?

Ūdens, ziepes un pietiekami?Mēs veicām nelielu pētījumu: divdesmit dažāda vecuma sievietēm tika jautāts, Kā izskatās viņu parastā vakara rutīna. Visi astoņi no viņiem paziņoja, ka viņiem to īsti nav. Ādu mazgājiet tikai ar mājīgu ūdeni vai ziepēm, pat ja tām ir skropstu tuša vai acu ēnas. Tiek apgalvots, ka 5 no respondentiem izmanto tīrīšanas želeju vai krēmu gan sejai, gan arī acīm. Pārējie četri tāpat ir acu make-up eliminator vannas istabā.

  • Un tikai 3 no divdesmit joprojām attīra ādu ar losjonu palīdzību. Mēs tik tikko varam attaisnot laika trūkumu.
  • Atstājot izņemot to, ka katram no mums ir dažādas ādas un sastāv dažādos veidos, mēs varam apgalvot, ka pilnīgai ādas tīrīšanai pietiek apmēram piecas minūtes agri no rīta,kā arī 10 naktī. Tātad, kāpēc tas mums ir šāds jautājums?

Netīrumi, kur tu izskaties

“Kad es atgriezīšos, es bieži esmu tik noguris, ka man nav stingrības par lielāku nekā ātru sejas skalošanu,” viens no intervējamajiem uzticēja mums. Tomēr tas nemaina faktu, ka dienas laikā liels daudzums putekļu nokļūst uz ādas virsmas laukuma, kas tam ir kaitīgs. Tie kavē poras, kā arī izraisa uzbudināmību un arī iekaisumu. Piedāvājot tieši to, cik piesārņots gaiss ir daudziem no mums, ilgstoša ietekme uz ādu ir apmēram tikpat laba kā kaitīga uztura ietekme uz visu ķermeni. Tādējādi: tas ir pasliktinājies, izskatās neveselīgs, ir tendence uz pietūkumu, papildus ātrākai novecošanai. Parasti līdzeklis ir godīgs izvairīšanās. Veltīt ceturtdaļu hr dienā jūsu ādai nešķiet tik slikti pēkšņi, vai ne? Apmācība padara kapteini. Protams, tas nav tikai tas, ka mēs to attīra, bet arī kā. Mums vajadzētu būt plaša, tomēr saudzīgs, ievērot veida ādas, kā arī tās jutīgumu. “Vienmēr sāciet nakti ar acu kosmētikas noņemšanas līdzekli,” atgādina Hana Modrá, Nivea skaistumkopšanas konsultante.

Netīrumi, kur tu izskaties“Šī ir viena no jutīgākajām sejas daļām, tāpēc izmantojiet unikālu preparātu. Mazgāšanas želeja nekādā ziņā nav pietiekama, ” viņš brīdina. Pēc viņas domām, kosmētikas noņēmējs ir vislabāk saistīts ar kokvilnas pumpuru, kā arī uz plakstiņa un arī skropstām uz brīdi. Tādējādi Kosmētika noteikti atpūsties, kā arī samazināsies daudz labāk. “Notīriet to ar maigiem apaļiem triecieniem no acs ārējās malas līdz iekšējai. Padariet acis uz augšu, līdz tampons ir kārtīgs, ” ietver Hana Modrá. Izvēloties dažādus citus produktus, tīrīšanas pienu vai želeju, kā arī losjonu, pēc tam palīdz kāda veida āda jums patiešām ir. “Attiecībā uz tauku veidu, jūs varat papildus papildināt tos ar pīlingu,” norāda Monika Arenberger. “Ja tomēr jums ir pilnīgi sausa āda, noteikti izvēlieties saprātīgi. Noteikti izlaist līdzekļus, kas spēcīgi ietekmē pH, kā arī losjonus ar spirta materiālu.”

Komentēt