Kā zaudēt svaru spītīgs vēders

Rate this post

Kā zaudēt svaru spītīgs vēdersPaplašinot vēders pievilcīgu pavasara kleita ir diezgan nepatikšanas. Un arī tas, kas tikai tad, ja pēc pavasara nāk vasara, kā arī mūsu ķermenim noteikti vajadzēs uzvilkt peldkostīmus. Ja jūs neatpazīstat, kā samazināt svaru uz vēdera, mēs noteikti sniegsim jums dažus padomus. Vēdera zona ir viena no visvairāk traucējošajām sastāvdaļām, kas rūpējas par sievietēm, kā arī zemādas tauku nogulsnēšanās parasti ir jūtama zemāk.

Lai iegūtu dažus centimetrus, ir viegli, tomēr reizēm ir ļoti grūti tos atkal izlaist. Veselīgs un līdzsvarots svara zudums, kas sastāv no tauku zuduma uz vēdera, vienkārši ir savi noteikumi. Tas, kas ir ļoti svarīgi, ir sarežģītība ar katru mazo lietu visur. Mēs precizēsim noderīgos padomus, principus, kā arī procedūras. Tikai to, kā pareizi izstrādāt un arī patērēt. Ja mēs koncentrējamies uz ātru svara samazināšanu tauku uz vēdera, diemžēl, tas nepietiks tikai treniņu. Tas, visticamāk, ir visizplatītākais nepareizs priekšstats. Jūs nenovietojat taukus uz muskuļu masas. Ja jūs sākat stiprināt, muskuļi attīstīsies zem jūsu riepas. Tāpēc ir nepieciešams iekļaut kardio treniņu tieši novājēšanas efektam. Papildus izmantot, jums vajadzētu papildus veido veselīgu, atšķirīgu un arī regulāru diētu plānu. Un arī viena lieta vienkārši nedarbojas bez otras.

Kardio zona

Kardio zonaJa jūs mēģināt nodrošināt tik daudz enerģijas, cik vien iespējams, kā arī diez vai viltība, jums nebūs palīdzēt par savu daudz. Jūs vienkārši novietosiet cukurus. Lai izkausētu taukus, jums jānosaka maksimālais sirdsdarbības ātrums. Ķermenis tiks pilnībā apgādāts ar skābekli, kā arī sāks efektīvi izkausēt taukus. Ja skriešanas laikā, airējot vai braucot ar ortopēdistu, jūs varat vienmērīgi norādīt frāzi un nenokļūt, tas ir pareizi.

  • Optimālās sirds cenas aprēķināšana: vīrietis: 220-vecums. dāma: 226—vecums. Aerobās zonas novērtējums: samazināts aerobās zonas limits, 60% no maks. PF, vīrietis 220-vecums x 0,6 un sievietes 226 – vecums x 0,6. Aerobās zonas augšējā robeža, 90% no maks. PF, vīrietis 220-vecums x 0,9, kā arī sievietes 226 – vecums x 0,9.
  • Band jaunattīstības-apmācība: 75-90% no maks. PF.tauku dedzināšanas šķirne: 65-75% no maks. PF.joslas Veselība – ilgstoša: 55– 65% no maks. PF.tievs vēders, kā arī vēdera muskuļu nostiprināšana. Tieši šeit mēs paļaujamies uz vēl vienu nepareizu priekšstatu, jo, kā tika teikts, tikai liels paldies slēģu vingrinājumiem, kā arī vingrinājumu uzlabošanai jūs nesaņemsiet līdz līmenim vēders.
  • Vingrinājumi vēdera zonā noteikti uzlabos to, tomēr, ja tauki paliek, vēdera būs daudz vairāk lieki. Izstrādātās muskuļu daļas turpinās būt pārsteigtas zem tauku slāņa. Par jauku, kā arī slim dzīvoklis vēders, veikt treniņu, kas būs shed daudz kaloriju, tas ir, darbojas, kas darbojas galvenokārt uz lielām muskuļu audu daļām, iekārtas, ideāli pilnīgi kopumā organismā.

Squats, nevis squats

Lielākā muskuļu grupa ir gūžas un arī augšstilba muskuļu audi. Šī iemesla dēļ ideāls veselīga svara samazināšanas vingrinājums ir squats. Ar ceļa jautājumiem dodieties tikai uz pareizo leņķi un tehniku squats. Papildus galvenajiem lielajiem muskuļiem jūs papildus izmantojat daudz citu muskuļu masu, kā arī daudz sviedru. Jūs efektīvi paātrināsiet vielmaiņas procesu, veicināsiet degšanu pat tad, ja esat miera stāvoklī. Tas papildus veicina muskuļu masas pieaugumu. Iekļaujiet push-ups, izturību pretestībā, tāpat kā push-up, kā arī pull-ups uz taisnu stieni. Tauku sadedzināšanai ,kā arī muskuļu audu augšanai (nevis muskuļu audu veidošanai) atsevišķi vingrinājumi ir neefektīvi.

Squats, nevis squatsVingrinājumi vēdera muskuļiem tikai stiprinās, kā arī skulpturēs tos. Sākotnēji samaziniet svaru, un tad jūs varat izdomāt. Pārāk liels muskuļu apjoma pieaugums. Neuztraucieties, ka jūsu muskuļu masa noteikti būs gigantiska. Ja tas bija tik vienkārši, tur noteikti būtu ķermeņa celtniekiem klejojošs pa ielu. Squats un arī sarežģīts uzdevums veicina gan svara kontroles un muskuļu masas attīstību. Jūs nevarat vienkārši izkausēt taukus. Arī būtiska ir daļa no apmācības, kad muskuļi aug pie augstas stiprības vingrinājumi. Optimāli tonnas, tā lielais daudzums, kā arī minimālais atkārtojums katrā sērijā. Tas ir, kā jūs attīstīt muskuļu audu, vai arī Jums būs tik vāja kā mušas. Vingrinājumi vēdera zonai, ko varat nošķirt.

Komentēt