Būt veselīgam – kā to atpazīt?

Rate this post

Būt veselīgam - kā to atpazīt?Kad mēs esam bothered ar slimību, mēs uzskatām, ka gandrīz acumirklī. Kad mēs esam pilnīgi veseli, mēs peldamies ar enerģiju,kā arī nekas mūs neatstāj. Lielākā daļa no mums kaut kādā veidā ir” starp ” šīm 2 valstīm. Un arī kā tu esi? Jauda izdalīt. Mēģiniet koncentrēties uz to, kāds ir jūsu jaudas līmenis. Svārstās daudz? Vai arī tas paliek tas pats agri no rīta un naktī?

Vai jūs varat piecelties rītausmā bez nepatikšanām un gulēt vakarā pusstundas laikā? Tas ir enerģijas līmenis, kas ir laba zīme mūsu veselības stāvoklim un labsajūtai. Tās straujais kritums vai variācijas vienmēr liecina par neatbilstību organismā. Slaidu karuselis jūtas. Lielākā daļa no mums ir apzināties, ka pēc tam, kad stress nonāk mūsu dzīvē, mēs varam skatīties uz priekšu, lai viesulis noskaņas: no noskumis dusmas, nemiers, klīniskā depresija. Stress un trauksme, kā arī nevēlami dzīves notikumi, protams, nepaliek skaidrs nevienai personai, pat veseliem un līdzsvarotiem indivīdiem. Tomēr ir tas, ka veselīgs un līdzsvarots indivīds var pārvaldīt šos apstākļus ar prognozēšanu. Pat noskaņas būtībā ir vienkārši” ķīmija”, ko prāts uzrauga. Līdz ar to ir labi koncentrēties ne tikai uz tā stiprināšanu, bet arī uz detoksikāciju. Smadzeņu iekārtu detoksikācija ir nepieciešama.

Elpojiet viegli

Elpojiet viegliViegls klepus agri no rīta mums vispār nav jāuztraucas. Faktiski tas ir lielisks rādītājs, ka ķermenis rīkojas, lai attīrītu sevi, atbrīvojoties no toksīniem un arī visām vielām, kas nepieder ķermenim. Tomēr, ja pēc agra rīta jūs nevarat noķert elpu, viltība, jūs esat pārmērīgi pārslogots, kā arī papildus jūsu mēle ir pārklāta ar patoloģisku baltu vai dzeltenīgu pārklājumu, jums jābūt uzmanīgiem. Organismam ir nepieciešama attīrīšana, tāpēc dodiet to viņam. Tieši tas pats uzliek ķermeņa smaržu.

  • Pēdējais var uzreiz paaugstināt nopietnu trauksmi, tomēr arī veselības problēmu, kas vai arī nekādā veidā var nebūt acīmredzama. Ak, nogurums! Un ar to saistīts garastāvokļa samazināšanās, slikta gremošana un arī sajūtas, ka “kaut kā katra mazā lieta ir nepareiza”.
  • Šajā gadījumā mēģiniet koncentrēties uz vielmaiņas apstākļiem. Vai jūsu ķermenis patiešām spēj izmantot visus svarīgos savienojumus no uztura? Vai viņš var labi rūpēties par barības vielām? Kļūda ir bieži skābes gremošanas traucējumi, ko rada nepietiekama darba vēders, vai nespēja absorbēt barības vielas, kā arī pieblīvēts zarnas.
  • Uzsvars īpaši uz zarnu attīrīšanu, kurā saglabājas līdz 70% imūnsistēmas. Palīdzēs mērķtiecīga detoksikācija, veselīga un līdzsvarota kustība, atbilstoša šķiedra, īpaša skalošana (hidrokolona terapija), kā arī ilgstoša probiotiku lietošana.

Diskomforts, kas bloķē

Burtiski. Neatkarīgi no tā, vai tas ir migrēnas, locītavu vai muguras sāpes, tas parasti ir signāls, ka jauda ir bloķēta kaut kur, toksiskas vielas ir izstrādātas, kaut kas ir pārslogots, kaut kas nav saistīts. Papildus īpaši mērķtiecīgai tīrīšanai par detalizētu problēmu, tīrīšana no emocionālās puses noteikti papildus palīdzēs šajā gadījumā. Jūs varētu brīnīties, cik daudz diskomforta var radīt bloķētas emocijas … neaizmirstiet regulāru treniņu svaigā gaisā, staigāšanu, skriešanu, peldēšanu, kā arī pietiekamu dzeršanas režīmu, kas parasti sastāv no tīra ūdens un arī organiskām tējām. Vai tu esi iekšā? Vai jūs vēlaties atkal justies veselīgi un līdzsvaroti un dzīvīgi?

Diskomforts, kas bloķēIespējams, ka jūs patiešām esat izlēmuši par detoksikāciju, un arī mums vēl nav iespējas saglabāt mūsu pirkstus jūsu ceļojumā, lai nodrošinātu spēku un konsekvenci. Neuztraucieties, kā arī pievērsiet uzmanību ķermeņa signāliem. Atrodiet atbilstošu speciālistu, kurš palīdzēs jums ar detoksikāciju, kā arī atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem. Paturiet prātā: detoksikācija ir ilgstošs process, kurā vecās problēmas var sākt virsmas laukumu. Tie, kas jums uzzināt par ļoti ilgu laiku atpakaļ, bet arī tie, kas agrāk vai vēlāk izcelties. Turiet savus zirgus un piedāvājiet sev, kā arī ķermenim pietiekami daudz laika. Tīrīšanai un arī pavisam jaunam sākumam …

Komentēt