Ceļotāju komfortam

Kad esat ceļojumā,  mājās vai arī, ja piedalieties  brīvdabas sporta pasākumos, negadījumi var ātri notikt. Tāpēc ir svarīgi vienmēr paņemt līdzi parocīgu Pirmās palīdzības komplektu. Inficēties var arī, ja ir mazas brūces, siltā, mitrā klimats, īpaši tropos. Nelielas brūces vai nobrāzumi var radīt nopietnas sekas, un ja blakus ir Pirmās palīdzības komplekti, kas izveidoti  konsultējoties ar pieredzējušu ekspedīcijas ārstu Dr R. Hulsebosch, Jūs varēsiet sevi un pārējos pasargāt no saslimšanas un negadījumi nesabojās atpūtas vai ceļojuma turpinājumu.

Katrā iepakojumā ir ilustrēts saturs ar sarakstu.

Pirmās palīdzības komplekts ir tāds, ka Jums būs daudz vietas, lai pievienotu citas lietas, piemēram, Jūsu pašu zāles.

Care Plus ® ugunsizturīga sega
Izmēri: 10x 6x 17 cm
Svars: 217 grami

Gandrīz 40 % no mājas ugunsgrēkiem sākas virtuvē. Care Plus ugunsizturīgā sega drošs līdzeklis, lai novērstu nelielus ugunsgrēkus mājā vai brīvdienās. Produkts sastāv no segas, kas ir izgatavota no ugunsizturīga materiāla, ko var uzklāt uz neliela ugunsgrēka, lai to nodzēstu.

Lai sāktos ugunsgrēks ir nepieciešami 3 elementi karstums, kurināmais un skābeklis. Ugunsizturīgā sega ir jāuzliek tā, lai nosegtu visu degošo objektu vai arī tā, lai nosegtu tā augšējo daļu. Ugunsizturīgā sega nobloķē skābekļa pieeju no apkārtējās vides. Ugunsizturīgo segu var lietot kempinga izbraucienos, virtuvē, piknikā, ugunsgrēkiem uz laivas, mašīnā vai ofisā. Sega ir ievietota pārvalkā un to var izsaiņot vienā piegājienā. Šo segu var viegli uzglabāt un tai ir pievienota siksna, lai to varētu ievietot vairāk piemērotā vietā.

UGUNSIZTURĪGO SEGU VAR LIETOT TIKAI VIENU REIZI!

Aprūpes Plus ® Pirmās palīdzības sistēma avārijas Šķēres
Izmēri: 9x 1x 18,5 cm
Svars: 65 grami

Aprūpes Plus ® Pirmās palīdzības sistēma avārijas Šķēres, lai palīdzētu ārkārtas situācijās, piemēram, ar šīm ķērem var pārgrieztu apģērbu, biezu plastmasu un pat plānu metālu, lai atbrīvotu brūci, un noņemtu cietušā apģērbu. Protams, šīs šķēres var izmantot arī pārsienamo materiālu un plāksteru griešanai.

 

Care Plus ® sega ārkārtas gadījumiem

Care Plus segu ārkārtas gadījumiem var lietot piemēram, darba vietā, satiksmes un slēpošanas negadījumos, kalnos, nelabvēlīgos laika apstākļos un ugunsgrēkā. Cilvēka seju nedrīkst aizklāt ar segu.
Aizsardzība pret aukstumu: sudrabotā puse iekšpusē. Alumīnija kārta atstaro apmēram 80 % no ķermeņa temperatūras, tādejādi pasargājot no hipotermijas un sasalšanas. Aizsardzība pret karstumu: sudrabotā puse ārpusē. Saules stari atstarojas atpakaļ, saglabājot ķermeņa (mašīnas, telts u. c.) virsmu vēsu.

 

Care Plus ® Click away līdzeklis koduma vietas nepatīkamo simptomu mazināšanai

Care Plus Click – away ir revolucionārs līdzeklis koduma vietu nepatīkamo simptomu mazināšanai. Nieze apstājas pēc pāris klikšķiem, tas samazina niezi un dedzināšanu bez nepieciešamības uzklāt losjona vai ķīmiskām vielām. Produkts ir klīniski testēts un drošs bērniem no 4 gadu vecuma un ir derīgs vairāk kā 4000 reizēm. Care Plus Click away darbojas ar iedarbīgu spēku uz kvarca kristāliem, kā rezultātā radot augstu voltāžu, bet zemu ampēra šoku. Vibrācijas (apmēram 5 reizes) samazina histamīna izstrādi ķermenī. Tas samazina dedzināšanu un niezi. Produktam nav nepieciešamas baterijas un tam nav derīguma termiņš.

 

Care Plus izsmidzināms līdzeklis ar kamparu

Care Plus izsmidzināms līdzeklis ar kamparu nostiprina ādu un pasargā no tulznu veidošanās. Šo līdzekli ieteicams lietot 2 – 3 nedēļas pirms paredzētā pārgājiena, lai nodrošinātu efektīvu iedarbību. Izsmidzināmo līdzekli var lietot arī pārgājiena laikā un pēc pārgājiena. Līdzeklis atsvaidzina, atvēsina un atvieglina nogurušus muskuļus un kājas.
Produktu var arī lietot, lai attīrītu ādu pirms plākstera uzlikšanas. Pieejams arī ērtā 60 ml iepakojumā.

 

Care Plus ® gēls lietošanai pēc kodumiem

Šis gēls ir īpaši radīts, lai mīkstinātu un nomierinātu ādu pēc insektu kodumiem (piemēram, moskītiem, lapsenēm, zirga mušām, medūzām un nātrēm). Šis gēls satur amonjaku, kā galveno sastāvdaļu, kam ir pierādīta sāpes remdinoša iedarbība. Produkts satur arī kamparu, kas cietina ādu. Citas sastāvdaļas ir bisabols, tējas koka eļļa un eikalipts. Eikalipts dod produktam īsto smaržu, kad sākotnējās smaržas ir iztvaikojušas.

 

Care Plus ® VENIMEX ®

Insektu un citu kaitēkļu kodumu rezultātā var veidoties apsārtums, nieze un dedzinoša sajūta koduma vietā. Dažos gadījumos kodums vai dzēliens var izraisīt alerģisku reakciju ( piemēram , bites un lapsenes) vai nopietnākas sekas (piemēram, čūsku kodumi). Tādēļ ir nepieciešama ātra un adekvāta apstrāde.

Care Plus Venimex ir automātisks indes atsūcējs, kas viegli nodrošina indes atsūkšanu no koduma vietas (zirnekļi, čūskas) un dzēlienu vietas (bites, lapsenes, skorpioni). Tas novērš tālāku inde uzsūkšanos ķermenī. Care Plus Venimex var lietot bez citu palīdzības. Piemērots visiem vecumiem. Care Plus Venimex ir lietderīgs pirmās palīdzības aprīkojums kodumiem un dzēlieniem.

 

Care Plus Flite - Mate ausu aizbāžņi
Izmēri: 80x 27x 180 mm Svars: 8 grami

Vairāk kā 30 % no lidmašīnu pasažieriem sūdzas par ausu sāpēm pacelšanās un nolaišanās laikā. Šī sāpes rodas no straujas spiediena maiņas ausu bungādiņās. Šie ausu aizbāžņi ir veidoti tā, lai regulētu gaisa spiediena maiņas intensitāti ausu bungādiņās, lai līdz minimumam samazinātu sāpes ausīs lidošanas laikā vai braucot kalnainā apvidū.

Care Plus ausu aizbāžņi darbojas kā skaņas filtri. Skaļas, smagas un kaitīgas skaņas tiek samazinātas līdz pieņemamam līmenim, kamēr svarīgas skaņas (balsis, telefons, radio un tv), joprojām tiek sadzirdētas. Ar šie ausu aizbāžņiem Jūs pat varat lietot radio austiņas.
Daudzi ceļotāji pēc gariem pārlidojumiem cieš no atklimatizācijas. Lietojot ausu aizbāžņus visu lidojuma laiku, tas veicina lidojumu, kas ir kluss un bez straujām spiediena maiņām. Tādējādi tiek samazināti aklimatizācijas simptomi.

 

Care Plus kāju pūderis

Care Plus kāju pulveris saglabā kājas sausas un sniedz aizsardzību pret tulznām. Samazina un aizsargā no dedzinošām sajūtām. Atsvaidzina ādu un absorbē mitrumu. Piemērots, lai uzklātu uz plāksteru vai lentes lipīgajām malām, tādejādi novēršot to pielipšanu pie apģērba. Tagad pieejams ērtā un parocīgā 4 g iepakojumā.

 

Ērču izņemšanas ierīce

 

 

Care Plus ® Tick out ērču noņemšanas pincete

Ar ērču noņemšanas pinceti ērces var izvilkt viegli un droši. Īpaša satveršanas galviņa nodrošina, ka ērce tiek izņemta stingri ar minimālu risku, ka kāda no ērces daļām tiek bojāta, nodrošinot „tīru” izņemšanu neatstājot nagu un knaibļu nospiedumus. Satverošā virsma ir ar padziļinājumu, lai izņemtu kūniņas, jauno ērču attīstības fāzi. Komplektā ir iekļauta skaidra pamācība un divas spirtu saturošas salvetes, lai dezinficētu koduma vietu PĒC ērces noņemšanas.

 

Care Plus Laima slimības noteikšanas tests

Tropenzorg ir radījusi revolucionāru produktu. Care Plus ērču testu. Ar šo pašdiagnostikas testu var pārbaudīt vai konkrētā ērce ir inficēta ar borēlijas baktēriju. Borēlijas baktērija var izraisīt Laima slimību, nopietnu infekcijas slimību, kas kļuvusi par vienu no nopietnākajām problēmā Eiropā. Ja tests ir uzrādījis pozitīvu rezultātu, tad tikai ārsts var noteikt pareizo ārstēšanu ar antibiotikām. Šīs metodes galvenā priekšrocība ir tūlītēja informācija par to vai ir nepieciešama nekavējoša ārstēšana. Ja līdz šim cietušajam bija jāgaida līdz parādās sarkanais gredzens (eritrēma)un tikai tad  uzsāka ilgstošu ārstēšanu, taču tas ir par vēlu, jo infekcija jau ir hroniska.

Metode:

  • 8 stundu laikā no ērces piesūkšanās brīža uzmanīgi izņemt ērci ar Care Plus ērču noņemšanas pinceti
  • Atzīmēt piesūkšanās dienu savā pierakstu dienasgrāmatā
  • Ievieto ērci slēgtā traukā
  • Uzpilināt pāris piles uz ērces
  • Lietot koka uzgali, lai saspiestu ērci
  • Uzpilināt 2 – 3 pilienus maisījuma ar pipeti uzpilināt uz testa kasetes.
  • Gaidīt maksimums 20 minūtes
  • Ja tests ir pozitīvs (ērce ir inficēta ar borēlijas baktēriju), tad līnija iekrāsojas sektorā „T. Ja sarkanā krāsa iekrāsojas sektorā „C”, tad tests ir bijis veiksmīgs.

Gultas pārklājs, aizsardzībai pret moskītiem, odiem un citiem lidojošiem kukaiņiem.